Franchising

Sayın İlgili

Öncelikle; Organik hammaddeyle yapılan, doğal ve el yapımı ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürün bilgilerini www.btdepo.com ve www.morethansoap.com adreslerinden temin edebilirsiniz.

Bayilik Sistemimiz;

1. Ana bayilerimiz stant yada mağaza olarak işletilebilir. Stantta/mağazada sadece Yensa Mağazacılık ürünleri satılır. Mal alışları 8 kg lık sabun blokları şeklindedir (perakendede ise keserek satış yapılır). İlk alımda 20.000 ytl mal alışı öngörülür. Ödemeler peşindir, ürün iadesi alınmaz . Marka ve franchising bedeli olarak bir sefere mahsus fatura karşılığında 5.500 ytl ücret talep edilmektedir. Ayrıca stant, bilgisayar, terazi, satış programı işletme demirbaş giderleri olduğundan firmamızdan alma zorunluluğunuz yoktur. Bu gibi ekipmanları başka yerlerden de temin edebilir veya kullanmayabilirsiniz. Şu anda İstanbul, Bursa, Ankara ve Elazığ da bayiliklerimiz vardır. Yurt dışı bayilik çalışmalarımız da sürmektedir.

2.Tali bayilerimiz kendi mağazasında bizim ürünlerimizden adetli alım yaparak satışa sunar. İlk alımda 2.000 ytl tutarında mal alışı öngörülür. Alış fiyatları biraz daha yüksektir. Ödemeler peşindir, ürün iadesi alınmaz . Marka ve franchising bedeli talep edilmez. Satış hakları sadece tarafınıza ait olmayıp; aynı bölgede başka firmalara da ürün verilebilir.

Ürünler ve diğer bilgiler için İstanbul merkez ofisimize gelerek ziyaretinizi rica ederiz. Ürün Katalogumuz ekte olup lütfen şahsınızı veya şirketinizi tanıtan bilgileri bize gönderiniz.

Teşekkürler,
İyi çalışma dileklerimizle...